עמוד ראשיאודותמפהצור קשר
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!
שם* טלפון*
דלתות אלון
קטגוריהסוגי דלתותדלתות אלון
איך לבחור דלתות אלון.
מתוך מגוון ענק ומסל מוצרי החברה ניתן למצא: דלתות מתועשות, דלתות דקורטיביות, דלתות בהזמנה אישית, משקופים ומוצרים נלווים. הדלתות המיובאות מיוצרות
במפעלים באיטליה, באירופה ובארץ. הקו המנחה את פעילות עשיית דלתות אלון זה להביא לשביעות רצון הלקוח תוך שימת דגש על רמת השירות, המהימנות והתאמת המוצר לצרכיו. עץ אלון כשלעצמו בתור חומר גלם, אפשרי כתשתית עבור גגות רעפים למשל.

יצרנים מובילים של דלתות אלון.
"דלתות אלון" מיובאות מאיטליה. עשויות מהחומר הידוע בשם אמ.די.אף. MDF . יש גם קולקצית פורמיקה- הקולקציה של דלתות העשויות בשילוב חומר הפורמיקה.
קולקצית הייחודיים - כוללת דגמים ייחודיים בדומה מעט לקולקצית הדלתות המעוצבות של דלתות אלון.קטלוג דלתות כניסה- דלתות כניסה מעוצבות מבית דלתות אלון.

אופן התקנה של דלתות אלון.
שימוש בעץ אלון אשר גדל בחקלאות מיוחדת לצרכי הבניה. בחברות משתמשים אך ורק בעץ אלון גם בשלד המבנה עם הקפדה על דרישות ותקנים. עמידה קפדנית בלוחות זמנים.החשוב לנו מכל זה לתת ללקוח יחס אישי וליווי מקצועי בכל תהליך הבנייה, וכמובן מקצוענות הצוות וניסיון רב שנצבר לאורך השנים.

חסרונות של דלת אלון.
יש לקחת בחשבון שעץ אלון לכלעצמו, בהיותו עץ רך- יכול גם להקשות על תהליך היצירה. ברגים ומסמרים נוטים להתרופף ועלולים לפגוע בחוזק המוצר. . כמו כן, קיימים חסרונות נוספים לדלתות אלון כמו: א. מחיר גבוה.
ב. עיוות של העץ - עץ טבעי הוא עץ "נושם" והוא מתרחב ומתכווץ בהתאם לאקלים, טמפרטורה, קרינת UV, לחות וכו'. ניתן ל"תקן" תכונה זו על ידי שימוש בחומרים שונים כגון : צבע, שמן, סילרים ועוד. ברהיטים תכונה זו יכולה להיות בעייתית בעיקר בדלתות, חיבורים זוויתיים וכו'.
ג. פיצול העץ - עץ טבעי מאותן תכונות המצוינות בסעיף הקודם עלול גם להתבקע.

ייצורו של העץ אלון התעשייתי בא, במקור, לענות על החסרונות שבשימוש העץ הטבעי. העץ התעשייתי מנצל את העץ החי עד תום, מכיוון שניתן לייצר לוחות עץ גם
מנסורת, שבבים ושאריות עץ. עובדה זו גורמת להוזלה של לבידים תעשייתיים למרות שתהליך ייצורם מורכב יותר.חלק מהלוחות התעשייתיים אינם מתפצלים, מתבקעים או מתעוותים.

יתרונות של דלת אלון.
ראשית, זהו עץ רך, וכפועל יוצא מכך זהו עץ נוח לעיבוד ולעבודה. סיבי עץ האלון פחות צפופים מסיבים של עצים אחרים, מה שמקנה לקורות עץ אלון גמישות מסוימת.כמו כן, עץ האלון מותאם באופן מושלם לאקלים האזורי, ולכן אין צורך להשקיע משאבים רבים ביערות האלון המלאכותיים בארץ . היות וניתן לגדלו בקלות, ישנה אספקה מהירה וקלה של האלון כחומר גלם, ללא צורך בייבוא. מחיר עץ אלון הינו נמוך באופן יחסי לסוגים אחרים של עץ מלא.

שימושים של דלת אלון.
עץ אלון שייך לקטגוריית העצים הרכים. הוא גדל באזורים האגמיים של פינלנד ומיובא לארץ בשלל חתכים ומידות. עץ האלון נפוץ מאוד בתחומים רבים בתעשייה. ברוב המקרים נחשב עץ זה לאיכותי יותר מאשר מקבילו העץ הלבן, וזאת בשל צפיפותו הרבה. עץ האלון הוא העץ הנפוץ ביותר בעולם בשל חוזקו היחסי וגמישותו המאפשרים לו לממש את שלל הצרכים של תעשיית הבנייה בעץ. . הוא נחשב קל משקל, בעל חוזק יחסי ובבוא הזמן גם זול יחסית. בשל תכונות אלו רוב בעלי המקצוע בתחום מעדיפים לעבוד עם עץ זה על מנת לחסוך במשקל או בכסף.

תחזוקת דלתות אלון.
לאחר הכריתה העץ מתייבש במהירות ונוח לעיבוד במנסרות ונגריות. . .כמו כן, יש לקחת בחשבון כי בשל היותו עץ רך, ריהוט העשוי מאלון חשוף יותר לפגיעות בצבע ובפני המשטח. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי זהו העץ הנפוץ ביותר בעולם,וזאת בשל העובדה שהוא עונה על כלל הצרכים של תעשיית העץ העולמית.

גל דלתות
כל האזורים בארץ...
כתובת:
טלפון:
דוא''ל:
אתר:
סניפים בכל הארץ.
0000000000
www.studiodoors.co.il
תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
טלפון*
מוצרים במבצע ענקית!!!
תפריט
סוגי דלתות
דלתות עץ אורן
דלתות אלון
דלתות אקורדיון
דלתות אלומיניום
דלתות אש
דלתות ביטחון
דלתות גרמושקה
דלתות דיקט
דלתות דקורטיביות
דלתות הזזה
דלתות ויטרינה
דלתות זכוכית
דלתות חוץ
דלתות יוקרה
דלתות יפניות
דלתות כניסה
דלתות לאמבטיה
דלתות לשירותים
דלתות לבית
דלתות לחדרים
דלתות מסתובבות
דלתות מעוצבות
דלתות מטבח
דלתות מתקפלות
דלתות נפתחות מעצמן
דלתות עץ
דלתות פנים
דלתות פלדלת
דלתות פלדה
דלתות רב בריח
דלתות רב מגן
דלתות רשת
דלתות תריס
דלתות בצפון הארץ
דלתות במרכז הארץ
דלתות בדרום הארץ
גלריית תמונות
פרזול לדלתות
דלת, דלתות. כל סוגי דלתות באתר אחד. דלתות במבצע. מבחר ענק, מדלתות יוקרה עד פשוטות וזולות
RSS
בתחומים הבאים: