עמוד ראשיאודותמפהצור קשר
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!
שם* טלפון*
דלתות זכוכית
קטגוריהסוגי דלתותדלתות זכוכית
איך לבחור דלתות זכוכית
בעזרת דלתות זכוכית יש לגרום לכל חלל להראות פתוח יותר וגדול יותר. משום כך, משרדים רבים מעדיפים לשים דלתות זכוכית ולא דלתות עץ במשרד.
אחד מסוגי הדלתות הנחשקים ביותר כיום הן דלתות זכוכית, אשר הפכו למוצר מבוקש ביותר, וחלק בלתי נפרד מהבתים החדשים בישראל.

יצרנים מובילים של דלתות זכוכית
חברת א.כ. מראות או שטרן גלאס -איכות זו הכתובת. כדי להבטיח שעיצוב דלתות הזכוכית, התקנת דלתות הזכוכית, והזכוכית עצמה, יהיו באיכות הגבוהה ביותר ויותקנו באופן בטיחות,י יש להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית המתמחה בעבודות זכוכית בכלל ובדלתות זכוכית בפרט.


בחירה בדלתות הזכוכית של א.כ מראות איכות מבטיחה לכם דלתות זכוכית בעיצוב בלתי נשכח שירשים כל אורח בביתכם או במשרדכם, באיכות ובבטיחות בלתי מתפשרת.אופן התקנה של דלתות זכוכית
ההתקנה של דלת זכוכית מורכבת לעיתים- שילוב של דלתות זכוכית קבועות ודלת זכוכית זזה, חומרי הפרזול לאמבטיה שעליהם להיות מאיכות מעולה על מנת שלא יחלידו או יתקלקלו בזמן לא סביר- כל אלו מעלים את המחיר לסכום משמעותי.

חסרונות של דלת זכוכית
חסרונות שיש לדלת זכוכית הן, שלעתים הזכוכית הופכת לרגישה לכתמים - היא סופגת כתמים בדרך שמאוד קשה להסירם, ולפעמים בלתי אפשרי להסירם. כמו כן, דלת זכוכית לחדר רחצה לא תביא לאטימה מלאה כמו דלת רגילה.

יתרונות של דלת זכוכית
יתרונה הגדול של דלת זכוכית לאמבטיה-הוא הניקיון. הדלת גם חוסמת את המים מלהשפריץ מעבר לאמבטיה עצמה ועל ידי כך, חדר האמבטיה עצמו נשאר יבש אפילו לאחר אמבטיה מפנקת לילדים שובבים שאוהבים להשפריץ מים לכל אבר.

דלת זכוכית לאמבטיה- שומרת חום- התקנת דלת זכוכית לדופן האמבטיה שומרת על חום המים והאדים היוצאים מהם ובמהרה תוך כדי המקלחת או האמבטיה הארוכה האזור התחום על ידי דלת הזכוכית לאמבטיה יהיה חמים ונעים בזכות אדי המים החמים.

דלת זכוכית לאמבטיה- פרטיות- ניתן ליצור דלת זכוכית לאמבטיה כדלת זכוכית אטומה שאינה מאפשרת לראות דרכה את המתרחש ובשעות לחץ, כאשר אחד מתקלח באמבטיה והשני צריך לצחצח שיניים ואין עוד חדר אמבטיה לחלוק דלת זכוכית חלבית אטומה לאמבטיה יכולה ליצור מרחב קטן ופרטי על מנת לחסוך בזמן בפרטיות המכסימלית.

טווח מחירים של דלתות זכוכית
דלת זכוכית תעלה בסביבות ה -1000 ש"ח ואפילו יותר- ויכול להיות גם הרבה יותר- אלא אם מדובר על סגירת דופן סמלית וקבועה לאמבטיה שזוהי אפשרות זולה יותר. הזכוכית הינה יקרה וכן, ההתקנה. לעיתים יש מכירה מתצוגות במיוחד ברשתות הגדולות לחדרי האמבטיה.

שימושים של דלת זכוכית
דלת זכוכית שקופה- דלת שאינה עוזרת לשמירה על פרטיות כמו שצוין ביתרונות אך, עדיין ממלאת תפקיד חשוב בשמירה על החום באזור האמבטיה התחום.
דלת זכוכית חלבית לאמבטיה- דלת שהינה דלת זכוכית אטומה בעלת מראה אטום שאינו מאפשר ראיה דרך הזכוכית ולכן, מאפשר פרטיות כאשר המתקלח בתוך מתחם האמבטיה ואחרים יכולים להשתמש בחדר האמבטיה עצמו.

דלת זכוכית קבועה- כאשר יש התקנה לדלת זכוכית לאמבטיה יהיו 2 דפנות קבועות לאמבטיה, דלתות אלה לא יזוזו ויהיו מותקנות בצורה קבועה.

דלת זכוכית הזזה- דלת זכוכית זאת מאפשרת פתח כניסה ויציאה מהאמבטיה והיא בנויה בצורה אופטימאלית ומותאמת לצורת ההזזה שלה.

דלת זכוכית מעוצבת- לרוב זוהי דלת זכוכית חלבית מעוצבת בעיצוב עדין ויוקרתי, העיטורים הם מקסימים ומגוונים וניתן לשדרג בורה פשוטה שכזאת את דלת הזכוכית לאמבטיה למרות שלא תמיד מדובר בתוספת עלויות גבוהה.

סגירת אמבטיה פינתית- דלת זכוכית לאמבטיה פינתית ייחודית בכך, שהיא צריכה לתת מענה לאזור המעוגל,

סגירת האמבטיה בשילוב של זכוכית ווילון- ישנה אפשרות לסגור את רוב האמבטיה על ידי זכוכית אך, עדיין למען נוחות המתקלחים להשאיר איזור אותו ניתן לסגור בקלות רבה עם וילון וכך רוב האמבטיה סגור בצורה של דופן קבועה ואיזור פתח הכניסה והיציאה יהיה בצורה הגמישה של הוילון.

סגירה חלקית לאמבטיה- סגירה חלקית מאפשרת דפנות קבועות במקומות שנוטים יותר להירטב, אך עדיין להשאיר איזור פתוח ללא דלת זכוכית לאמבטיה כלל.

סגירת חזית לאמבטיה- במצב זה דלת הזכוכית לאמבטיה תהיה יחידה מבין הקירות של חדר האמבטיה שמקיפים את האמבטיה כמעט מכל הצדדים, והצד הנותר יהיה סגור בצורה חלקית עם פתיחה וסגירה אפשרית בעזרת דלת זכוכית זזה.

סגירת פינה לאמבטיה - בניגוד לאמבטיה המעוגלת האמבטיה שדורשת סגירת פינה דורשת שתי דפנות של דלת זכוכית לאמבטיה כאשר אחת תהיה קבועה והשנייה תהיה בצורה של דלת זכוכית הזזה

סגירה של שלוש צלעות לאמבטיה- האפשרות הנותנת פיתרון למצב, בו הקיר מהווה סגירה של צד אחד בלבד ואת כל שאר הצלעות סוגרים בעזרת שלוש דפנות ל

גל דלתות
כל האזורים בארץ...
כתובת:
טלפון:
דוא''ל:
אתר:
סניפים בכל הארץ.
0000000000
www.studiodoors.co.il
תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
טלפון*
מוצרים במבצע ענקית!!!
תפריט
סוגי דלתות
דלתות עץ אורן
דלתות אלון
דלתות אקורדיון
דלתות אלומיניום
דלתות אש
דלתות ביטחון
דלתות גרמושקה
דלתות דיקט
דלתות דקורטיביות
דלתות הזזה
דלתות ויטרינה
דלתות זכוכית
דלתות חוץ
דלתות יוקרה
דלתות יפניות
דלתות כניסה
דלתות לאמבטיה
דלתות לשירותים
דלתות לבית
דלתות לחדרים
דלתות מסתובבות
דלתות מעוצבות
דלתות מטבח
דלתות מתקפלות
דלתות נפתחות מעצמן
דלתות עץ
דלתות פנים
דלתות פלדלת
דלתות פלדה
דלתות רב בריח
דלתות רב מגן
דלתות רשת
דלתות תריס
דלתות בצפון הארץ
דלתות במרכז הארץ
דלתות בדרום הארץ
גלריית תמונות
פרזול לדלתות
דלת, דלתות. כל סוגי דלתות באתר אחד. דלתות במבצע. מבחר ענק, מדלתות יוקרה עד פשוטות וזולות
RSS
בתחומים הבאים: