עמוד ראשיאודותמפהצור קשר
דלתות אלומיניום בצפון, דלת אלומיניום צפון
קטגוריהדלתות בצפון הארץדלתות בצפון, דלת צפון
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!
שם* טלפון*

צפון הקריטריונים המרכיבים את השימושים בדלת אלומיניום הוא התקן כוללים את שמו של היצרן, סביבת הקורוזיה שבה אמורים לבצע את העבודה, כינוי החלון או הדלת ועוד. תקנים אלה מבטיחים- כי החומר נבדק במעבדה ונמצא יעיל ובטוח לשימוש. נכון שיש חברות מצפון שמעדיפות לא לעבוד עם סוג זה של דלתות. דלתות אלומיניום למרפסת יכולות להיות דלתות אלומיניום מעוצבות בצורה הפשוטה והרגילה של דלת אלומיניום פשוטה אך מעוצבת. פיתרון זה מתאים במיוחד אם הבית הוא בית קרקע ודלת אלומיניום פשוטה אך בעלת מראה עדין ומשתלב עם המקום אליו היא מתחברת לבית שכן, לעיתים היציאה למרפסת היא לאו דווקא במרכז הסלון לכן, לא תמיד דלתות אלומיניום למרפסת בשילוב זכוכית גדולה. לעיתים המענה צריך להיות פונקציונלי בלבד עם נגיעות עיצוביות. האלומניום מתאים לכך במיוחד שכן הוא חזק כמעט כמו הברזל אך נותנת מראה עדין ונעים יותר וקל לעיצוב. דלתות אלומיניום למרפסת ניתנות להיות דלתות מעוצבות אף בשילוב של מסגרת אלומיניום זכוכית גדולה במרכזה. המראה הנוצר הוא בעיקר של חלון גדול שמאפשר יציאה ועדיין תחושת ביטחון שלא כל מי שעובר בחוץ יכול להכנס בקלות אלי הביתה, הזכוכית היא זכוכית מחוסמת במקרה של דלתות אלומיניום למרפסת.
כמות התקנות דלתות אלומיניום בעיר צפון
במספרים4590405225135315540
באחוזים4%8%36%20%12%28%48%
2004200520062007200820092010

דלתות אלומיניום בצפון, דלת אלומיניום צפון טווח המחירים של דלתות אלומיניום נמוך יחסית למרות שהיא חזקה באופן מפתיע יחסית למשקלה *היות ודלת אלומיניום הינה דלת קלה לעיבוד ועיצוב , ניתן לקבל דלת מותאמת לצרכים האישיים במחיר זול יחסית לדלת מעוצבת במיוחד. הבדל במחירים בדלתות אלה, יכול להשתנות במעט בין חברות השונות בצפון ,אבל לא בצורה משמעותית. העובדה שלדלתות אלומיניום-המחיר הנמוך לא מונע מדלת להיות פיתרון אידיאלי לבית - אם קיים מפתח גבוה, מעוגל וכו'. *למרות שלדלתות אלומיניום מחיר נמוך יחסית- יש להן בידוד ואטימות טובים בהחלט. *דלת אלומיניום עמידה לאורך שנים למרות שהיא שייכת לקטגוריית הדלתות במחיר נמוך. *למרות שלדלתות אלומיניום מחיר נמוך תתפלאו לשמוע שמתכת האלומיניום אינה תופסת חלודה או קוריוזה.

לפני הרבה זמן, בחברות בצפון לא ידעו על חסרונות רבים. החיסרון בדלת אלומיניום זה הכיס שפוגע מעט בבידוד הטרמי והאקוסטי, בניקוי יש צורך להסיר את הכנף, חלק מהחלון נותר סגור (כגודל הכנף), בניקוי יש צורך להסיר את הכנף ,כנפים פתוחות עלולות להיתקל בחפצים בסביבת החלון, עלות גבוהה יחסית.
מספר דלתות שנמכרו בערים השונות
עירכל הסוגיםדלתות אלומיניוםדלתות אלומיניום באחוזים
צפון93127.56%
רמת ישי117369.72%
קרית חיים1052412.96%
עתלית1426110.8%
עכו931212.96%
עפולה117369.72%
תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
טלפון*
מוצרים במבצע ענקית!!!
תפריט
סוגי דלתות
דלתות בצפון הארץ
דלתות בצפון
דלתות בעפולה
דלתות בעכו
דלתות בכרמיאל
דלתות במגדל העמק
דלתות בנהריה
דלתות במטולה
דלתות בנצרת
דלתות בנצרת עילית
דלתות בצפת
דלתות בקצרין
דלתות בקרית אתא
דלתות בקרית ביאליק
דלתות בקרית מוצקין
דלתות בקרית שמונה
דלתות בראש פינה
דלתות בבית שאן
דלתות בזכרון יעקב
דלתות בחדרה
דלתות בחיפה
דלתות בטירת הכרמל
דלתות ביקנעם עילית
דלתות בקרית ים
דלתות בקרית חיים
דלתות ברמת ישי
דלתות בעתלית
דלתות בפרדס חנה
דלתות במגדל
דלתות בכפר תבור
דלתות בטבריה
דלתות במרכז הארץ
דלתות בדרום הארץ
גלריית תמונות
פרזול לדלתות
דלת, דלתות. כל סוגי דלתות באתר אחד. דלתות במבצע. מבחר ענק, מדלתות יוקרה עד פשוטות וזולות
RSS
בתחומים הבאים: