עמוד ראשיאודותמפהצור קשר
דלתות מתקפלות בדרום, דלת מתקפלות דרום
קטגוריהדלתות בדרום הארץדלתות בדרום, דלת דרום
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!
שם* טלפון*

דרום כמובן שכל בעל מקצוע בדרום יודע מהם היתרונות של סוג זה של דלתות וימליץ לכם בהתאם. יתרונן של דלתות מתקפלות בכך שהן אינן נטרקות. לכן, הן המתאימות ביותר לגני ילדים, ובדומה לדלתות הזזה הן אינן תופסות מקום בחלל.
כמות התקנות דלתות מתקפלות בעיר דרום
במספרים50100100150200300350
באחוזים5%10%10%15%20%30%35%
2004200520062007200820092010

דלתות מתקפלות בדרום, דלת מתקפלות דרום בדרום תמצאו מספר עסקים בעלי ניסיון רב בהתקנת דלתות מהסוג הזה. דלת פתיחה חד צדדית- פתיחה וסגירה בצד אחד בלבד- הזזה לכיוון הנגדי פותחת את דלת מתקפלת ומאפשרת סגירה של המרחב הרצוי. לעומת הזזה לכיוון בו הדלת מחוברת לקיר תגרום לסגירה של שלבי האקורדיון ופתיחה של המרחב. דלת פתיחה דו צדדית- פתיחה משני הכיוונים. כאשר היא מחוברת לקיר משני הכיוונים ועל ידי קירוב הצדדים עד למצב של חיבור ביניהם סוגרים את הדלת- הפעולה הנעשית, היא פתיחה של שלבי האקורדיון ובאמצעות החזרת כל אחד מהצדדים לבסיס בו הוא מחובר לקיר וסגירת שלבי האקורדיון- הדלת נפתחת לרווחה. דלת הזזה פי וי סי- דלת הזזה ניתן לעשות בחומר פי וי סי, שהוא החומר פולי ויניל כלוריד. חומר זה הוא חומר פלסטי רך שמיוצר מתוצרי לוואי של הנפט. דלת מעץ תלת שכבתי-דלת העשויה מהחומר האיכותי- העץ. בצורה של שלוש שכבות בעבודה ייחודית. דלת בשילוב זכוכית- דלת בשילוב ויטראז' המאפשרת בעזרת הזכוכית המשולבת בו, ליצור עיצוב ייחודי באפשרויות שונות. דלת הזזה עם אפשרות נעילה- במקרים מסוימים נדרשת נעילה לדלת הזזה. מיוחד אם רוצים לסגור חלל לחדר פרטי או למשרד, לרוב ירצו לבצע את אפשרות הנעילה בדלת על מנת לתת מענה לצרכי ביטחון החפצים הנשמרים בו או להרגשת פרטיות מרבית. דלתות הזזה לסגירת ארון נישה- דלת לסגירת זו היא למעשה חלק מהארון המסתתר ועל ידי סגירת נישת הארון, אפשר ליצור מראה משתלב עם החדר. הגימורים השונים לדלת ההזזה- מכיוון שדלת הזזה - דלת רגישה, חשוב לשים לב לגימור שנעשה בו. ישנם אפשרויות רבות לגימורי דלתות הזזה ולכל גימור את היתרונות והחסרונות שלו וחשוב להתאים את הגימור לשימוש בה אנו רוצים את הדלת. האפשרויות לגימור דלת ההזזה הינם: גימור פורניר, גימור מעץ טבעי, גימור אלומיניום וכן גימור למינט.

בדרום יש מספיק מקצוענים, שיודעים לתחזק בצורה נכונה את סוג הדלתות הזה. תחזוקה- אין צורך בתחזוקה שוטפת כאשר מדובר בדלתות אלו.
מספר דלתות שנמכרו בערים השונות
עירכל הסוגיםדלתות מתקפלותדלתות מתקפלות באחוזים
דרום95149.45%
קרית גת1224112.15%
ירושלים1082716.2%
שדרות1496813.5%
ערד951416.2%
רחובות1224112.15%
תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
טלפון*
מוצרים במבצע ענקית!!!
תפריט
סוגי דלתות
דלתות בצפון הארץ
דלתות במרכז הארץ
דלתות בדרום הארץ
דלתות בדרום
דלתות באשקלון
דלתות בבאר שבע
דלתות בירושלים
דלתות בקרית גת
דלתות בשדרות
דלתות בערד
דלתות באילת
דלתות ברחובות
דלתות באשדוד
גלריית תמונות
פרזול לדלתות
דלת, דלתות. כל סוגי דלתות באתר אחד. דלתות במבצע. מבחר ענק, מדלתות יוקרה עד פשוטות וזולות
RSS
בתחומים הבאים: