עמוד ראשיאודותמפהצור קשר
דלתות מסתובבות בדרום, דלת מסתובבות דרום
קטגוריהדלתות בדרום הארץדלתות בדרום, דלת דרום
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!
שם* טלפון*

דרום דלתות אוטומטיות מסתובבות ויוקרתיות יכולות להגיע עם מערכת בקרה אוטומטית וחיישנים רגישים. המבנה נשאר קבוע, ואין אפשרות לכניסת אוויר. לא צריך לדאוג לסגירתה, משום שהיא נסגרת בעצמה כשהאדם עובר. כמובן שכל בעל מקצוע בדרום יודע מהם היתרונות של סוג זה של דלתות וימליץ לכם בהתאם. שמירה על הניקיון – הדלת מונעת חדירת לכלוך ואבק לתוך המבנה. כוללת סט מברשות בכנפיים, ואין צורך בדרך כלל במגע ידיים בדלת. עמידות בפני פגעי מזג האוויר – רוחות חזקות וגשמים לא פוגעים באנשים הנמצאים בחלל הפנימי. מספקת כניסה מרשימה ושקטה – בזכותה נהנים מכניסה אלגנטית ומרשימה לחזות הבניין, וכניסה שקטה ומבודדת מרעשי הסביבה. יתרון כפול לדלת חד כיוונית – כאמור, היא מווסתת את כמות האנשים הנכנסת והיוצאת, וגם משמשת כבקרה בטיחותית. שומרת על הניקיון – מפני שיש סט מברשות בכנפיים, ולרוב אין צורך במגע ידיים בדלת. הדלת מונעת חדירת לכלוך ואבק לתוך המבנה. עמידה בפני פגעי מזג האוויר – מפני שגשמים ורוחות חזקות לא פוגעות בכל מי שנמצא בחלל הפנימי. חוסכת באנרגיה באופן מרבי (חימום ומיזוג המבנה) – הדלת שומרת על טמפרטורה קבועה בתוך המבנה ולא מאפשרת כניסת אוויר. אין צורך לדאוג לסגירתה, מכיוון שהיא נסגרת בעצמה כשהאדם עובר. כניסה מרשימה ושקטה – הדלת המסתובבת מספקת כניסה אלגנטית ומרשימה לחזות הבניין, ושומרת על כניסה מבודדת מרעשי הסביבה. דלת מסתובבת חד כיוונית – היא מספקת יתרון כפול, מכיוון שהיא גם מווסתת את כמות האנשים הנכנסת והיוצאת, וגם משמשת כבקרה בטיחותית.
כמות התקנות דלתות מסתובבות בעיר דרום
במספרים50100100150200300350
באחוזים5%10%10%15%20%30%35%
2004200520062007200820092010

דלתות מסתובבות בדרום, דלת מסתובבות דרום בדרום יש מספיק מקצוענים, שיודעים לתחזק בצורה נכונה את סוג הדלתות הזה. אפשר לבחור תוספות לדלת המסתובבת, כמו: מערכת הפעלה שקועה ברצפה, נעילת לילה, מערכת בקרת מהירות, תאורה פנימית, וסוג זכוכית וגוון אלומיניום אשר נקבעים בהתאם לדרישת הלקוח. תוספות מיוחדות: הוספת דלת הזזה אוטומטית קורסת למילוט במרכז הדלת, או הוספת דלת מסתובבת בעלת שני תאים, הכוללת דלת הזזה אוטומטית במרכז. דלת מסתובבת מהווה פתרון יעיל לכניסה מרשימה בעיקר במבנים ציבוריים, והיא שומרת על הניקיון, הסדר והשקט מרעשי הסביבה.

ישנה דלת מסתובבת דו כיוונית או חד כיוונית. כמו כן יש חברות מדרום שמעדיפות לא להתעסק בסוג זה של דלתות. דלת דו כיוונית מאפשרת כניסה ויציאה של מספר אנשים במקביל דרך אותה דלת, יש בה שימוש רב בקניונים, מלונות ועוד. לעומתה, דלת חד כיוונית מאפשרת רק כניסה או יציאה. בדלת זו משתמשים בדרך כלל עבור כניסה או יציאה מהאוניברסיטה או תחנת הרכבת. היא יוצרת בקרה בטיחותית, וגם מווסתת את כמות האנשים היוצאת או נכנסת למקום. הבקרה הבטיחותית נובעת מכך שלא צריך לבדוק ביטחונית את האנשים היוצאים, אלא רק את הנכנסים לדוגמה: בתחנת הרכבת.
מספר דלתות שנמכרו בערים השונות
עירכל הסוגיםדלתות מסתובבותדלתות מסתובבות באחוזים
דרום95149.45%
רחובות1224112.15%
קרית גת1082716.2%
ערד1496813.5%
אילת951416.2%
באר שבע1224112.15%
תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
טלפון*
מוצרים במבצע ענקית!!!
תפריט
סוגי דלתות
דלתות בצפון הארץ
דלתות במרכז הארץ
דלתות בדרום הארץ
דלתות בדרום
דלתות באשקלון
דלתות בבאר שבע
דלתות בירושלים
דלתות בקרית גת
דלתות בשדרות
דלתות בערד
דלתות באילת
דלתות ברחובות
דלתות באשדוד
גלריית תמונות
פרזול לדלתות
דלת, דלתות. כל סוגי דלתות באתר אחד. דלתות במבצע. מבחר ענק, מדלתות יוקרה עד פשוטות וזולות
RSS
בתחומים הבאים: