עמוד ראשיאודותמפהצור קשר
דלתות מסתובבות בקרית אונו, דלת מסתובבות קרית אונו
קטגוריהדלתות במרכז הארץדלתות בקרית אונו, דלת קרית אונו
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!
שם* טלפון*

קרית אונו בקרית אונו יש מבחר רב של בעלי מקצוע שמתמחים בהתקנת דלתות מהסוג הזה. בתוך דלת מסתובבת ישנה חלוקה למספר דלתות (שתיים, שלוש וארבע כנפיים) העשויות לרוב מזכוכית עבה, ומסתובבות מסביב לציר המרכזי. קיימת מערכת בריח באחת הכנפיים, שבאמצעותה אפשר לנעול את הדלת בסוף היום. אפשר לבחור להוסיף לדלת המסתובבת תוספות שונות, כמו מערכת הפעלה שקועה ברצפה, מערכת בקרת מהירות, נעילת לילה, תאורה פנימית, וסוג זכוכית וגוון אלומיניום בהתאם לדרישת הלקוח. תוספות מיוחדות הן תוספת לדלת מסתובבת בעלת שני תאים (אשר כוללת דלת הזזה אוטומטית במרכז), או הוספת דלת הזזה אוטומטית קורסת למילוט במרכז הדלת. הדלת המסתובבת היא הפתרון היעיל עבור מקומות שיש בהם תנועה רבה של אנשים.
כמות התקנות דלתות מסתובבות בעיר קרית אונו
במספרים90150306030120270
באחוזים9%15%3%6%3%12%27%
2004200520062007200820092010

דלתות מסתובבות בקרית אונו, דלת מסתובבות קרית אונו ישנה דלת מסתובבת דו כיוונית או חד כיוונית. כמו כן יש חברות מקרית אונו שמעדיפות לא להתעסק בסוג זה של דלתות. דלת דו כיוונית מאפשרת כניסה ויציאה של מספר אנשים במקביל דרך אותה דלת, יש בה שימוש רב בקניונים, מלונות ועוד. לעומתה, דלת חד כיוונית מאפשרת רק כניסה או יציאה. בדלת זו משתמשים בדרך כלל עבור כניסה או יציאה מהאוניברסיטה או תחנת הרכבת. היא יוצרת בקרה בטיחותית, וגם מווסתת את כמות האנשים היוצאת או נכנסת למקום. הבקרה הבטיחותית נובעת מכך שלא צריך לבדוק ביטחונית את האנשים היוצאים, אלא רק את הנכנסים לדוגמה: בתחנת הרכבת.

דלתות אוטומטיות מסתובבות ויוקרתיות יכולות להגיע עם מערכת בקרה אוטומטית וחיישנים רגישים. המבנה נשאר קבוע, ואין אפשרות לכניסת אוויר. לא צריך לדאוג לסגירתה, משום שהיא נסגרת בעצמה כשהאדם עובר. כמובן שכל בעל מקצוע בקרית אונו יודע מהם היתרונות של סוג זה של דלתות וימליץ לכם בהתאם. שמירה על הניקיון – הדלת מונעת חדירת לכלוך ואבק לתוך המבנה. כוללת סט מברשות בכנפיים, ואין צורך בדרך כלל במגע ידיים בדלת. עמידות בפני פגעי מזג האוויר – רוחות חזקות וגשמים לא פוגעים באנשים הנמצאים בחלל הפנימי. מספקת כניסה מרשימה ושקטה – בזכותה נהנים מכניסה אלגנטית ומרשימה לחזות הבניין, וכניסה שקטה ומבודדת מרעשי הסביבה. יתרון כפול לדלת חד כיוונית – כאמור, היא מווסתת את כמות האנשים הנכנסת והיוצאת, וגם משמשת כבקרה בטיחותית. שומרת על הניקיון – מפני שיש סט מברשות בכנפיים, ולרוב אין צורך במגע ידיים בדלת. הדלת מונעת חדירת לכלוך ואבק לתוך המבנה. עמידה בפני פגעי מזג האוויר – מפני שגשמים ורוחות חזקות לא פוגעות בכל מי שנמצא בחלל הפנימי. חוסכת באנרגיה באופן מרבי (חימום ומיזוג המבנה) – הדלת שומרת על טמפרטורה קבועה בתוך המבנה ולא מאפשרת כניסת אוויר. אין צורך לדאוג לסגירתה, מכיוון שהיא נסגרת בעצמה כשהאדם עובר. כניסה מרשימה ושקטה – הדלת המסתובבת מספקת כניסה אלגנטית ומרשימה לחזות הבניין, ושומרת על כניסה מבודדת מרעשי הסביבה. דלת מסתובבת חד כיוונית – היא מספקת יתרון כפול, מכיוון שהיא גם מווסתת את כמות האנשים הנכנסת והיוצאת, וגם משמשת כבקרה בטיחותית.
מספר דלתות שנמכרו בערים השונות
עירכל הסוגיםדלתות מסתובבותדלתות מסתובבות באחוזים
קרית אונו8985.67%
רעננה105247.29%
בת ים97169.72%
יפו122418.1%
רמת אפעל8989.72%
תל אביב105247.29%
תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
טלפון*
מוצרים במבצע ענקית!!!
תפריט
סוגי דלתות
דלתות בצפון הארץ
דלתות במרכז הארץ
דלתות במרכז
דלתות באור יהודה
דלתות באזור
דלתות באריאל
דלתות בבני ברק
דלתות בבנימינה
דלתות בבת ים
דלתות בגבעתיים
דלתות בהוד השרון
דלתות בהרצליה
דלתות בחולון
דלתות ביפו
דלתות בכפר סבא
דלתות בכפר שמריהו
דלתות בלוד
דלתות במודיעין
דלתות בנתניה
דלתות בפתח תקווה
דלתות בקיסריה
דלתות בקרית אונו
דלתות בסביון
דלתות בראשון לציון
דלתות ברמלה
דלתות ברמת אפעל
דלתות ברמת השרון
דלתות ברמת גן
דלתות ברעננה
דלתות בתל אביב
דלתות בדרום הארץ
גלריית תמונות
פרזול לדלתות
דלת, דלתות. כל סוגי דלתות באתר אחד. דלתות במבצע. מבחר ענק, מדלתות יוקרה עד פשוטות וזולות
RSS
בתחומים הבאים: