עמוד ראשיאודותמפהצור קשר
דלתות מסתובבות במרכז, דלת מסתובבות מרכז
קטגוריהדלתות במרכז הארץדלתות במרכז, דלת מרכז
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!
שם* טלפון*

מרכז דלתות אוטומטיות מסתובבות ויוקרתיות יכולות להגיע עם מערכת בקרה אוטומטית וחיישנים רגישים. המבנה נשאר קבוע, ואין אפשרות לכניסת אוויר. לא צריך לדאוג לסגירתה, משום שהיא נסגרת בעצמה כשהאדם עובר. כמובן שכל בעל מקצוע במרכז יודע מהם היתרונות של סוג זה של דלתות וימליץ לכם בהתאם. שמירה על הניקיון – הדלת מונעת חדירת לכלוך ואבק לתוך המבנה. כוללת סט מברשות בכנפיים, ואין צורך בדרך כלל במגע ידיים בדלת. עמידות בפני פגעי מזג האוויר – רוחות חזקות וגשמים לא פוגעים באנשים הנמצאים בחלל הפנימי. מספקת כניסה מרשימה ושקטה – בזכותה נהנים מכניסה אלגנטית ומרשימה לחזות הבניין, וכניסה שקטה ומבודדת מרעשי הסביבה. יתרון כפול לדלת חד כיוונית – כאמור, היא מווסתת את כמות האנשים הנכנסת והיוצאת, וגם משמשת כבקרה בטיחותית. שומרת על הניקיון – מפני שיש סט מברשות בכנפיים, ולרוב אין צורך במגע ידיים בדלת. הדלת מונעת חדירת לכלוך ואבק לתוך המבנה. עמידה בפני פגעי מזג האוויר – מפני שגשמים ורוחות חזקות לא פוגעות בכל מי שנמצא בחלל הפנימי. חוסכת באנרגיה באופן מרבי (חימום ומיזוג המבנה) – הדלת שומרת על טמפרטורה קבועה בתוך המבנה ולא מאפשרת כניסת אוויר. אין צורך לדאוג לסגירתה, מכיוון שהיא נסגרת בעצמה כשהאדם עובר. כניסה מרשימה ושקטה – הדלת המסתובבת מספקת כניסה אלגנטית ומרשימה לחזות הבניין, ושומרת על כניסה מבודדת מרעשי הסביבה. דלת מסתובבת חד כיוונית – היא מספקת יתרון כפול, מכיוון שהיא גם מווסתת את כמות האנשים הנכנסת והיוצאת, וגם משמשת כבקרה בטיחותית.
כמות התקנות דלתות מסתובבות בעיר מרכז
במספרים55110495275165385660
באחוזים6%12%54%30%18%42%72%
2004200520062007200820092010

דלתות מסתובבות במרכז, דלת מסתובבות מרכז במרכז יש מספיק מקצוענים, שיודעים לתחזק בצורה נכונה את סוג הדלתות הזה. אפשר לבחור תוספות לדלת המסתובבת, כמו: מערכת הפעלה שקועה ברצפה, נעילת לילה, מערכת בקרת מהירות, תאורה פנימית, וסוג זכוכית וגוון אלומיניום אשר נקבעים בהתאם לדרישת הלקוח. תוספות מיוחדות: הוספת דלת הזזה אוטומטית קורסת למילוט במרכז הדלת, או הוספת דלת מסתובבת בעלת שני תאים, הכוללת דלת הזזה אוטומטית במרכז. דלת מסתובבת מהווה פתרון יעיל לכניסה מרשימה בעיקר במבנים ציבוריים, והיא שומרת על הניקיון, הסדר והשקט מרעשי הסביבה.

הבחירה המתאימה עבור כניסה למבנים ציבוריים היא הדלת המסתובבת, אשר מאפשרת תנועה פשוטה, ושומרת על תנאי בידוד ואיטום מפני תנאי מזג האוויר. הדלת המסתובבת מרשימה ואלגנטית, ועושים בה שימוש בעיקר במוזיאונים, בנקים, בנייני משרדים, קניונים, בנייני יוקרה ומגדלי מגורים. אנשים רבים יכולים להיכנס דרכה בו זמנית, ולכן היא מתאימה במקומות שיש בהם תנועה רבה של אנשים. מקצוע ממרכז שמבינים בזה, או ייתנו המלצה על איש מקצוע אחר בתחום הדלתות.
מספר דלתות שנמכרו בערים השונות
עירכל הסוגיםדלתות מסתובבותדלתות מסתובבות באחוזים
מרכז961511.34%
כפר שמריהו1264514.58%
אזור1113019.44%
רמת גן1557416.2%
בני ברק961519.44%
בנימינה1264514.58%
תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
טלפון*
מוצרים במבצע ענקית!!!
תפריט
סוגי דלתות
דלתות בצפון הארץ
דלתות במרכז הארץ
דלתות במרכז
דלתות באור יהודה
דלתות באזור
דלתות באריאל
דלתות בבני ברק
דלתות בבנימינה
דלתות בבת ים
דלתות בגבעתיים
דלתות בהוד השרון
דלתות בהרצליה
דלתות בחולון
דלתות ביפו
דלתות בכפר סבא
דלתות בכפר שמריהו
דלתות בלוד
דלתות במודיעין
דלתות בנתניה
דלתות בפתח תקווה
דלתות בקיסריה
דלתות בקרית אונו
דלתות בסביון
דלתות בראשון לציון
דלתות ברמלה
דלתות ברמת אפעל
דלתות ברמת השרון
דלתות ברמת גן
דלתות ברעננה
דלתות בתל אביב
דלתות בדרום הארץ
גלריית תמונות
פרזול לדלתות
דלת, דלתות. כל סוגי דלתות באתר אחד. דלתות במבצע. מבחר ענק, מדלתות יוקרה עד פשוטות וזולות
RSS
בתחומים הבאים: