עמוד ראשיאודותמפהצור קשר
דלתות מסתובבות בצפון, דלת מסתובבות צפון
קטגוריהדלתות בצפון הארץדלתות בצפון, דלת צפון
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!
שם* טלפון*

צפון דלתות אוטומטיות מסתובבות ויוקרתיות יכולות להגיע עם מערכת בקרה אוטומטית וחיישנים רגישים. המבנה נשאר קבוע, ואין אפשרות לכניסת אוויר. לא צריך לדאוג לסגירתה, משום שהיא נסגרת בעצמה כשהאדם עובר. כמובן שכל בעל מקצוע בצפון יודע מהם היתרונות של סוג זה של דלתות וימליץ לכם בהתאם. שמירה על הניקיון – הדלת מונעת חדירת לכלוך ואבק לתוך המבנה. כוללת סט מברשות בכנפיים, ואין צורך בדרך כלל במגע ידיים בדלת. עמידות בפני פגעי מזג האוויר – רוחות חזקות וגשמים לא פוגעים באנשים הנמצאים בחלל הפנימי. מספקת כניסה מרשימה ושקטה – בזכותה נהנים מכניסה אלגנטית ומרשימה לחזות הבניין, וכניסה שקטה ומבודדת מרעשי הסביבה. יתרון כפול לדלת חד כיוונית – כאמור, היא מווסתת את כמות האנשים הנכנסת והיוצאת, וגם משמשת כבקרה בטיחותית. שומרת על הניקיון – מפני שיש סט מברשות בכנפיים, ולרוב אין צורך במגע ידיים בדלת. הדלת מונעת חדירת לכלוך ואבק לתוך המבנה. עמידה בפני פגעי מזג האוויר – מפני שגשמים ורוחות חזקות לא פוגעות בכל מי שנמצא בחלל הפנימי. חוסכת באנרגיה באופן מרבי (חימום ומיזוג המבנה) – הדלת שומרת על טמפרטורה קבועה בתוך המבנה ולא מאפשרת כניסת אוויר. אין צורך לדאוג לסגירתה, מכיוון שהיא נסגרת בעצמה כשהאדם עובר. כניסה מרשימה ושקטה – הדלת המסתובבת מספקת כניסה אלגנטית ומרשימה לחזות הבניין, ושומרת על כניסה מבודדת מרעשי הסביבה. דלת מסתובבת חד כיוונית – היא מספקת יתרון כפול, מכיוון שהיא גם מווסתת את כמות האנשים הנכנסת והיוצאת, וגם משמשת כבקרה בטיחותית.
כמות התקנות דלתות מסתובבות בעיר צפון
במספרים4590405225135315540
באחוזים4%8%36%20%12%28%48%
2004200520062007200820092010

דלתות מסתובבות בצפון, דלת מסתובבות צפון בצפון יש מבחר רב של בעלי מקצוע שמתמחים בהתקנת דלתות מהסוג הזה. בתוך דלת מסתובבת ישנה חלוקה למספר דלתות (שתיים, שלוש וארבע כנפיים) העשויות לרוב מזכוכית עבה, ומסתובבות מסביב לציר המרכזי. קיימת מערכת בריח באחת הכנפיים, שבאמצעותה אפשר לנעול את הדלת בסוף היום. אפשר לבחור להוסיף לדלת המסתובבת תוספות שונות, כמו מערכת הפעלה שקועה ברצפה, מערכת בקרת מהירות, נעילת לילה, תאורה פנימית, וסוג זכוכית וגוון אלומיניום בהתאם לדרישת הלקוח. תוספות מיוחדות הן תוספת לדלת מסתובבת בעלת שני תאים (אשר כוללת דלת הזזה אוטומטית במרכז), או הוספת דלת הזזה אוטומטית קורסת למילוט במרכז הדלת. הדלת המסתובבת היא הפתרון היעיל עבור מקומות שיש בהם תנועה רבה של אנשים.

הבחירה המתאימה עבור כניסה למבנים ציבוריים היא הדלת המסתובבת, אשר מאפשרת תנועה פשוטה, ושומרת על תנאי בידוד ואיטום מפני תנאי מזג האוויר. הדלת המסתובבת מרשימה ואלגנטית, ועושים בה שימוש בעיקר במוזיאונים, בנקים, בנייני משרדים, קניונים, בנייני יוקרה ומגדלי מגורים. אנשים רבים יכולים להיכנס דרכה בו זמנית, ולכן היא מתאימה במקומות שיש בהם תנועה רבה של אנשים. מקצוע מצפון שמבינים בזה, או ייתנו המלצה על איש מקצוע אחר בתחום הדלתות.
מספר דלתות שנמכרו בערים השונות
עירכל הסוגיםדלתות מסתובבותדלתות מסתובבות באחוזים
צפון93127.56%
יקנעם עילית117369.72%
נהריה1052412.96%
חיפה1426110.8%
קרית חיים931212.96%
חדרה117369.72%
תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
טלפון*
מוצרים במבצע ענקית!!!
תפריט
סוגי דלתות
דלתות בצפון הארץ
דלתות בצפון
דלתות בעפולה
דלתות בעכו
דלתות בכרמיאל
דלתות במגדל העמק
דלתות בנהריה
דלתות במטולה
דלתות בנצרת
דלתות בנצרת עילית
דלתות בצפת
דלתות בקצרין
דלתות בקרית אתא
דלתות בקרית ביאליק
דלתות בקרית מוצקין
דלתות בקרית שמונה
דלתות בראש פינה
דלתות בבית שאן
דלתות בזכרון יעקב
דלתות בחדרה
דלתות בחיפה
דלתות בטירת הכרמל
דלתות ביקנעם עילית
דלתות בקרית ים
דלתות בקרית חיים
דלתות ברמת ישי
דלתות בעתלית
דלתות בפרדס חנה
דלתות במגדל
דלתות בכפר תבור
דלתות בטבריה
דלתות במרכז הארץ
דלתות בדרום הארץ
גלריית תמונות
פרזול לדלתות
דלת, דלתות. כל סוגי דלתות באתר אחד. דלתות במבצע. מבחר ענק, מדלתות יוקרה עד פשוטות וזולות
RSS
בתחומים הבאים: