עמוד ראשיאודותמפהצור קשר
דלתות זכוכית בדרום, דלת זכוכית דרום
קטגוריהדלתות בדרום הארץדלתות בדרום, דלת דרום
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!
שם* טלפון*

דרום דלת זכוכית שקופה- דלת שאינה עוזרת לשמירה על פרטיות כמו שצוין ביתרונות אך, עדיין ממלאת תפקיד חשוב בשמירה על החום באזור האמבטיה התחום. דלת זאת שקופה לחלוטין ובעלת מראה יוקרתי ומיוחד. גם יש חברות מדרום שלא רוצות לעבוד עם סוג זה של דלתות. דלת זכוכית חלבית לאמבטיה- דלת שהינה דלת זכוכית אטומה בעלת מראה אטום שאינו מאפשר ראיה דרך הזכוכית ולכן, מאפשר פרטיות כאשר המתקלח בתוך מתחם האמבטיה ואחרים יכולים להשתמש בחדר האמבטיה עצמו. דלת זכוכית קבועה- כאשר יש התקנה לדלת זכוכית לאמבטיה יהיו 2 דפנות קבועות לאמבטיה, דלתות אלה לא יזוזו ויהיו מותקנות בצורה קבועה. דלת זכוכית הזזה- דלת זכוכית אחת תישאר לעולם כדלת זכוכית זזה, דלת זכוכית זאת מאפשרת פתח כניסה ויציאה מהאמבטיה והיא בנויה בצורה אופטימאלית ומותאמת לצורת ההזזה שלה. דלת זכוכית מעוצבת- לרוב זוהי דלת זכוכית חלבית מעוצבת בעיצוב עדין ויוקרתי, לעיתים עיצוב ועיטור עדין בזכוכית החלבית יעשו את ההבדל מבחינת ההרגשה שהיא נותנת והמראה אותו היא יוצרת. העיטורים הם מקסימים ומגוונים וניתן לשדרג בורה פשוטה שכזאת את דלת הזכוכית לאמבטיה למרות שלא תמיד מדובר בתוספת עלויות גבוהה. סגירת אמבטיה פינתית- דלת זכוכית לאמבטיה פינתית ייחודית בכך, שהיא צריכה לתת מענה לאזור המעוגל, על ידי זכוכית מכופפת ניתן ליצור את הסגירה של האמבטיה הפינתית בצורה שלמה וייחודית. סגירת האמבטיה בשילוב של זכוכית ווילון- ישנה אפשרות לסגור את רוב האמבטיה על ידי זכוכית אך, עדיין למען נוחות המתקלחים להשאיר איזור אותו ניתן לסגור בקלות רבה עם וילון וכך רוב האמבטיה סגור בצורה של דופן קבועה ואיזור פתח הכניסה והיציאה יהיה בצורה הגמישה של הוילון. סגירה חלקית לאמבטיה- סגירה חלקית מאפשרת דפנות קבועות במקומות שנוטים יותר להירטב, אך עדיין להשאיר איזור פתוח ללא דלת זכוכית לאמבטיה כלל. לעיתים צורה זאת אופטימאלית לשימוש לילדים קטנים שאוהבים להתעסק עם וילון אמבט מותקן ולהרוס אותו ויש חשש שדלת זכוכית שאינה קבועה תהיה מסוכנת עבורם. סגירת חזית לאמבטיה- במצב זה דלת הזכוכית לאמבטיה תהיה יחידה מבין הקירות של חדר האמבטיה שמקיפים את האמבטיה כמעט מכל הצדדים, והצד הנותר יהיה סגור בצורה חלקית עם פתיחה וסגירה אפשרית בעזרת דלת זכוכית זזה. סגירת פינה לאמבטיה - בניגוד לאמבטיה המעוגלת האמבטיה שדורשת סגירת פינה דורשת שתי דפנות של דלת זכוכית לאמבטיה כאשר אחת תהיה קבועה והשנייה תהיה בצורה של דלת זכוכית הזזה לפחות בחלקה על מנת לאפשר כניסה ויציאה. סגירה של שלוש צלעות לאמבטיה- האפשרות הנותנת פיתרון למצב, בו הקיר מהווה סגירה של צד אחד בלבד ואת כל שאר הצלעות סוגרים בעזרת שלוש דפנות ל
כמות התקנות דלתות זכוכית בעיר דרום
במספרים50100100150200300350
באחוזים5%10%10%15%20%30%35%
2004200520062007200820092010

דלתות זכוכית בדרום, דלת זכוכית דרום חסרונות שיש לדלת זכוכית הן, שלעתים הזכוכית הופכת לרגישה לכתמים - היא סופגת כתמים בדרך שמאוד קשה להסירם, ולפעמים בלתי אפשרי להסירם. בנוסף,- זכוכית בהתזת חול היא מחוספסת בצד המותז (כי כאמור מדובר בשחיקה פיסית), לעומת זכוכית אסיד שהיא חלקה לגמרי משני הצדדים.לפני הרבה זמן, בענף הדלתות בדרום לא הכירו בחסרונות הנוספים. כמו כן, דלת זכוכית לחדר רחצה לא תביא לאטימה מלאה כמו דלת רגילה.

בדרום תמצאו מספר בעלי מקצוע שמתמחים בהתקנת דלתות מהסוג הזה. ההתקנה של דלת זכוכית מורכבת לעיתים- שילוב של דלתות זכוכית קבועות ודלת זכוכית זזה, חומרי הפרזול לאמבטיה שעליהם להיות מאיכות מעולה על מנת שלא יחלידו או יתקלקלו בזמן לא סביר- כל אלו מעלים את המחיר לסכום משמעותי.
מספר דלתות שנמכרו בערים השונות
עירכל הסוגיםדלתות זכוכיתדלתות זכוכית באחוזים
דרום95149.45%
ערד1224112.15%
אשקלון1082716.2%
רחובות1496813.5%
ירושלים951416.2%
שדרות1224112.15%
תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
טלפון*
מוצרים במבצע ענקית!!!
תפריט
סוגי דלתות
דלתות בצפון הארץ
דלתות במרכז הארץ
דלתות בדרום הארץ
דלתות בדרום
דלתות באשקלון
דלתות בבאר שבע
דלתות בירושלים
דלתות בקרית גת
דלתות בשדרות
דלתות בערד
דלתות באילת
דלתות ברחובות
דלתות באשדוד
גלריית תמונות
פרזול לדלתות
דלת, דלתות. כל סוגי דלתות באתר אחד. דלתות במבצע. מבחר ענק, מדלתות יוקרה עד פשוטות וזולות
RSS
בתחומים הבאים: