עמוד ראשיאודותמפהצור קשר
דלתות הזזה בקרית אונו, דלת הזזה קרית אונו
קטגוריהדלתות במרכז הארץדלתות בקרית אונו, דלת קרית אונו
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!
שם* טלפון*

קרית אונו סגירת ארון נישה- כאשר יש לנו נישה אפילו בגודל קטן שאינה מנוצלת ניתן לשים בה ארון ולסגור אותו בצורה של דלת אקורדיון. ועל ידי כך אנו לא רואים את תכולת הארון דבר במאפשר סדר וניצול מרבי של המקום כמקום אכסון. סגירה של איזור לצורך יעילות מיזוג האוויר- מי לא מכיר את התחושה שמיזוג האוויר עובד ועובד אבל עדיין יש הרגשה שחם והמזגן אינו מקרר, לעיתים הבעיה נעוצה בכך שהאוויר הקר של המזגן בורח לו לעבר שטחים שאינם מנוצלים כמו מסדרון או חדרים שאינם בשימוש באותו הזמן אך עדיין הדבר פוגם ביעילות המזגן. על ידי התקנה של דלת הזזה אפילו הפשוטה ביותר בפתח האזור בו אנו לא נמצאים באותו הזמן ואין לנו צורך לקרר אותם (כמו המסדרון או חללים שונים מיותרים) - ניתן לחסום את אויר המזגן מלברוח לשם וליעל מאד את פעולת המזגן. סגירה של מסדרון- דלת הזזה מאפשרת לנו לסגור ולהסתיר את הפרוזדור ואת איזור חדרי המגורים במקרים בהם הכניסה לבית או הסלון צופים על כל איזור הבית כולל הפרטיים שבהם. באזור הסלון והכניסה פעמים רבות נמצאים אנשים זרים או אורחים שלא תמיד היינו מעוניינים שיוכלו לראות את כל אזורי הבית- בין אם מטעמי סדר ובין אם לשמור על פרטיות הגרים בבית גם בזמן אירוח. סגירה של איזור המטבח- ישנם אנשים ונשים רבים שלא מעוניינים שהבלגן של המטבח יהיה חשוף לעיני כל- כמו שקורה פעמים רבות במטבח הפתוח, וכן שריחות הבישולים לא ימלאו את כל הבית מסיבות של העדפה אישית או רגישות מיוחדת לריח. פיתרון של סגירת המטבח יכולה להיות יעילה מאד למקרה הזה בו אם רוצים המטבח פתוח אם כל היתרונות שבדבר ובמקרה של צורך אחר בהזזת הדלת בצורה פשוטה השגנו את ההפרדה שלו משאר חלקי הבית ולא כל אורח מזדמן יזכה לראות את ערימות הכלים שבכיור. הסתרה של איזור השירותים- בבתים מסוימים ישנה הרגשה שאיזור השירותים הוא גלוי מידי או ממש במרכז הבית, לכן ישנו רצון להסתיר את איזור השירותים. רצון זה קיים בקרב כלל האוכלוסייה אך, במיוחד אצל משפחות דתיות , בהן מתפללים או מברכים. לא נהוג לעשות זאת מול איזור שירותים פתוח.בעזרת דלת הזזה במיקום הנכון ניתן להסתיר את האזור המדובר בלי להקטין את חלל הבית מעבר ועל ידי כך להגביר את תחושת הנעימות של הדרים בבית. חלוקת חלל באמצעות דלת הזזה- במקרים של חלל גדול המשמש אולמות אירועים או מוסדות ישנו הרבה פעמים הרצון לקיים שני אירועים במקביל, באולמות אירועים אלו ניתן לקיים שתי בריתות עם מחיצה של דלת הזזה הולמת בלי להרגיש שיש אירוע נוסף מעבר לדלת וכן במוסדות הרוצים לעיתים לענות על שני צרכי המקום באותו הזמן ובאותו המקום דבר שבלתי אפשרי לעשות בחלל אחד גדול. על ידי חלוקה של החלל הגדול לשני חללים כמו שציינו ישנה אפשרות ליהנות מהחללים הקטנים יותר כל אחד בנפרד ובמקרה הצורך גם לפתוח את הדלתות ולהשתמש בחלל הגדול והייחודי. סגירת איזור לחדר הלבשה- במקרים בהם ישנם מספר ילדים החיים יחד בחדר וישנו צורך למצוא מענה מתאים לפעולת ההתלבשות הדורשת פרטיות מרבית, ניתן לסגור איזור לחדר הלבשה, בו כל אחד יכול לסגור את הדלת ולהתלבש ובסיום הפעולה לפתוח את הדלת לרווחה ולקבל בחזרה את החדר הגדול ללא חלוקה לאזורים. בקרית אונו יש הרבה בעלי מקצוע שמתמחים בהתקנת דלתות גם מהסוג הזה וכל הסוגים.
כמות התקנות דלתות הזזה בעיר קרית אונו
במספרים90150306030120270
באחוזים9%15%3%6%3%12%27%
2004200520062007200820092010

דלתות הזזה בקרית אונו, דלת הזזה קרית אונו חיסרון משמעותי בדלת הזזה, שהיא מפרידה אזורים לצורך פרטיות בראיה, אך דלת הזזה אקורדיון סטנדרטית לרוב לא מונעת אקוסטית רעשים באופן משמעותי מעבר לחציצה פשוטה וטבעית. חיסרון נוסף, שקיים בדלתות הזזה הוא הכיס הפוגע מעט בבידוד התרמי והאקוסטי, בניקוי יש צורך להסיר את הכנף, כנפיים פתוחות עלולות להיתקל בחפצים בסביבת החלון, עלות גבוהה יחסית. לפני הרבה זמן, בענף הדלתות בקרית אונו לא ידעו על חסרונות הנוספים.

כיום בקרית אונו , יש מבחר רב של חברות העוסקות בדלתות אלה. קיימים מספר סוגי אגפים נגררים כאשר האלטרנטיבה הבסיסית הנם אגפים מלוחות זכוכית ללא מסגרת המכונים ALL GLASS (או דלת סידורית). כמו כן קיימות מערכות פרופילים ייעודיות החל מפרופילים "דקים " בעלי חזית צרה ואלגנטית ועד לפרופילים מסיבים לעומס רב.
מספר דלתות שנמכרו בערים השונות
עירכל הסוגיםדלתות הזזהדלתות הזזה באחוזים
קרית אונו8985.67%
אזור105247.29%
בנימינה97169.72%
לוד122418.1%
כפר סבא8989.72%
אריאל105247.29%
תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
טלפון*
מוצרים במבצע ענקית!!!
תפריט
סוגי דלתות
דלתות בצפון הארץ
דלתות במרכז הארץ
דלתות במרכז
דלתות באור יהודה
דלתות באזור
דלתות באריאל
דלתות בבני ברק
דלתות בבנימינה
דלתות בבת ים
דלתות בגבעתיים
דלתות בהוד השרון
דלתות בהרצליה
דלתות בחולון
דלתות ביפו
דלתות בכפר סבא
דלתות בכפר שמריהו
דלתות בלוד
דלתות במודיעין
דלתות בנתניה
דלתות בפתח תקווה
דלתות בקיסריה
דלתות בקרית אונו
דלתות בסביון
דלתות בראשון לציון
דלתות ברמלה
דלתות ברמת אפעל
דלתות ברמת השרון
דלתות ברמת גן
דלתות ברעננה
דלתות בתל אביב
דלתות בדרום הארץ
גלריית תמונות
פרזול לדלתות
דלת, דלתות. כל סוגי דלתות באתר אחד. דלתות במבצע. מבחר ענק, מדלתות יוקרה עד פשוטות וזולות
RSS
בתחומים הבאים: