עמוד ראשיאודותמפהצור קשר
דלתות הזזה בחדרה, דלת הזזה חדרה
קטגוריהדלתות בצפון הארץדלתות בחדרה, דלת חדרה
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!
שם* טלפון*

חדרה נכון שיש חברות מחדרה שמעדיפות לא לעבוד עם סוג זה של דלתות. סגירת ארון נישה- כאשר יש לנו נישה אפילו בגודל קטן שאינה מנוצלת ניתן לשים בה ארון ולסגור אותו בצורה של דלת אקורדיון ועל ידי כך אנו לא רואים את תכולת הארון דבר במאפשר סדר וניצול מרבי של המקום כמקום אכסון. סגירה של איזור לצורך יעילות מיזוג האוויר- לעיתים הבעיה נעוצה בכך שהאוויר הקר של המזגן בורח לו לעבר שטחים שאינם מנוצלים כמו מסדרון או חדרים שאינם בשימוש באותו הזמן אך עדיין הדבר פוגם ביעילות המזגן. דלת הזזה פשוטה ביותר בפתח האזור בו אנו לא נמצאים באותו הזמן תוכל לסייע. סגירה של מסדרון- דלת הזזה מאפשרת לנו לסגור ולהסתיר את הפרוזדור ואת איזור חדרי המגור
כמות התקנות דלתות הזזה בעיר חדרה
במספרים4590405225135315540
באחוזים4%8%36%20%12%28%48%
2004200520062007200820092010

דלתות הזזה בחדרה, דלת הזזה חדרה כיום בחדרה , יש מבחר רב של חברות העוסקות בדלתות אלה. קיימים מספר סוגי אגפים נגררים כאשר האלטרנטיבה הבסיסית הנם אגפים מלוחות זכוכית ללא מסגרת המכונים ALL GLASS (או דלת סידורית). כמו כן קיימות מערכות פרופילים ייעודיות החל מפרופילים "דקים " בעלי חזית צרה ואלגנטית ועד לפרופילים מסיבים לעומס רב.

בשוק של היום קיים מגוון רחב של דלתות הזזה מבריקות, מט, צבעוניות, או בעלות מוטיבים דקורטיביים. ניתן לבנות דלתות הזזה מעץ, דלת פורמייקה, דלתות הזזה זכוכית, פורניר או חומרים פלסטיים רכים אחרים שניתן לקפל אותן לכדי אקורדיון .קיימים גם שילובי חומרים כמו עץ בשילוב אלומיניום, או זכוכית- דלתות אלו דורשות שימוש זהיר מכוון שהן אינן עשויות מקשה אחת אחידה וחזקה. עוביין של דלתות הזזה שעשויות מזכוכית אמור להיות לפחות כ 5 מילימטרים, כשעדיף לבחור בזכוכית מחוסנת שהיא בעלת עובי של כ- 6 מילימטרים. רוחבן של דלתות הזזה חייב רצוי שלא יעלה על 45 ס"מ על גבי מסילה סטנדרטית, משום שאז הן עשויות להיות כבדות, ודלתות הזזה כבדות מידי עלולות להתעקם עם הזמן ולנוע באופן לא אחיד על גבי המסילות . כיום ישנן מסילות חיצוניות אשר מאפשרות התקנת דלתות רחבות במיוחד. מסילות חיצוניות אלו יכולות לשאת משקל של עד 70 קילו וזה יתרון משמעותי.קיימות גם מסילות תלויות המשוות לדלתות מראה מרחף. בכל קנייה של דלתות הזזה, יש לשים לב לאיכות הפרזול האחראית על טיב הצירים והמסילות, ולשאול איזה משקל מקסימאלי הן יכולות לשאת. דלתות הזזה אמורות לנוע בחופשיות על גבי המסילה ויש לדאוג לטיב מנגנון התנועה שלהן. אתם יכולים גם לחפש בעלי מקצוע מחדרה שמבינים בזה או תקבלו המלצה על מקצוען אחר בתחום הדלתות.
מספר דלתות שנמכרו בערים השונות
עירכל הסוגיםדלתות הזזהדלתות הזזה באחוזים
חדרה93127.56%
קרית מוצקין117369.72%
מגדל העמק1052412.96%
צפת1426110.8%
עפולה931212.96%
נצרת עילית117369.72%
תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
טלפון*
מוצרים במבצע ענקית!!!
תפריט
סוגי דלתות
דלתות בצפון הארץ
דלתות בצפון
דלתות בעפולה
דלתות בעכו
דלתות בכרמיאל
דלתות במגדל העמק
דלתות בנהריה
דלתות במטולה
דלתות בנצרת
דלתות בנצרת עילית
דלתות בצפת
דלתות בקצרין
דלתות בקרית אתא
דלתות בקרית ביאליק
דלתות בקרית מוצקין
דלתות בקרית שמונה
דלתות בראש פינה
דלתות בבית שאן
דלתות בזכרון יעקב
דלתות בחדרה
דלתות בחיפה
דלתות בטירת הכרמל
דלתות ביקנעם עילית
דלתות בקרית ים
דלתות בקרית חיים
דלתות ברמת ישי
דלתות בעתלית
דלתות בפרדס חנה
דלתות במגדל
דלתות בכפר תבור
דלתות בטבריה
דלתות במרכז הארץ
דלתות בדרום הארץ
גלריית תמונות
פרזול לדלתות
דלת, דלתות. כל סוגי דלתות באתר אחד. דלתות במבצע. מבחר ענק, מדלתות יוקרה עד פשוטות וזולות
RSS
בתחומים הבאים: