עמוד ראשיאודותמפהצור קשר
דלתות הזזה בצפון, דלת הזזה צפון
קטגוריהדלתות בצפון הארץדלתות בצפון, דלת צפון
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!
שם* טלפון*

צפון סגירת ארון נישה- כאשר יש לנו נישה אפילו בגודל קטן שאינה מנוצלת ניתן לשים בה ארון ולסגור אותו בצורה של דלת אקורדיון. ועל ידי כך אנו לא רואים את תכולת הארון דבר במאפשר סדר וניצול מרבי של המקום כמקום אכסון. סגירה של איזור לצורך יעילות מיזוג האוויר- מי לא מכיר את התחושה שמיזוג האוויר עובד ועובד אבל עדיין יש הרגשה שחם והמזגן אינו מקרר, לעיתים הבעיה נעוצה בכך שהאוויר הקר של המזגן בורח לו לעבר שטחים שאינם מנוצלים כמו מסדרון או חדרים שאינם בשימוש באותו הזמן אך עדיין הדבר פוגם ביעילות המזגן. על ידי התקנה של דלת הזזה אפילו הפשוטה ביותר בפתח האזור בו אנו לא נמצאים באותו הזמן ואין לנו צורך לקרר אותם (כמו המסדרון או חללים שונים מיותרים) - ניתן לחסום את אויר המזגן מלברוח לשם וליעל מאד את פעולת המזגן. סגירה של מסדרון- דלת הזזה מאפשרת לנו לסגור ולהסתיר את הפרוזדור ואת איזור חדרי המגורים במקרים בהם הכניסה לבית או הסלון צופים על כל איזור הבית כולל הפרטיים שבהם. באזור הסלון והכניסה פעמים רבות נמצאים אנשים זרים או אורחים שלא תמיד היינו מעוניינים שיוכלו לראות את כל אזורי הבית- בין אם מטעמי סדר ובין אם לשמור על פרטיות הגרים בבית גם בזמן אירוח. סגירה של איזור המטבח- ישנם אנשים ונשים רבים שלא מעוניינים שהבלגן של המטבח יהיה חשוף לעיני כל- כמו שקורה פעמים רבות במטבח הפתוח, וכן שריחות הבישולים לא ימלאו את כל הבית מסיבות של העדפה אישית או רגישות מיוחדת לריח. פיתרון של סגירת המטבח יכולה להיות יעילה מאד למקרה הזה בו אם רוצים המטבח פתוח אם כל היתרונות שבדבר ובמקרה של צורך אחר בהזזת הדלת בצורה פשוטה השגנו את ההפרדה שלו משאר חלקי הבית ולא כל אורח מזדמן יזכה לראות את ערימות הכלים שבכיור. הסתרה של איזור השירותים- בבתים מסוימים ישנה הרגשה שאיזור השירותים הוא גלוי מידי או ממש במרכז הבית, לכן ישנו רצון להסתיר את איזור השירותים. רצון זה קיים בקרב כלל האוכלוסייה אך, במיוחד אצל משפחות דתיות , בהן מתפללים או מברכים. לא נהוג לעשות זאת מול איזור שירותים פתוח.בעזרת דלת הזזה במיקום הנכון ניתן להסתיר את האזור המדובר בלי להקטין את חלל הבית מעבר ועל ידי כך להגביר את תחושת הנעימות של הדרים בבית. חלוקת חלל באמצעות דלת הזזה- במקרים של חלל גדול המשמש אולמות אירועים או מוסדות ישנו הרבה פעמים הרצון לקיים שני אירועים במקביל, באולמות אירועים אלו ניתן לקיים שתי בריתות עם מחיצה של דלת הזזה הולמת בלי להרגיש שיש אירוע נוסף מעבר לדלת וכן במוסדות הרוצים לעיתים לענות על שני צרכי המקום באותו הזמן ובאותו המקום דבר שבלתי אפשרי לעשות בחלל אחד גדול. על ידי חלוקה של החלל הגדול לשני חללים כמו שציינו ישנה אפשרות ליהנות מהחללים הקטנים יותר כל אחד בנפרד ובמקרה הצורך גם לפתוח את הדלתות ולהשתמש בחלל הגדול והייחודי. סגירת איזור לחדר הלבשה- במקרים בהם ישנם מספר ילדים החיים יחד בחדר וישנו צורך למצוא מענה מתאים לפעולת ההתלבשות הדורשת פרטיות מרבית, ניתן לסגור איזור לחדר הלבשה, בו כל אחד יכול לסגור את הדלת ולהתלבש ובסיום הפעולה לפתוח את הדלת לרווחה ולקבל בחזרה את החדר הגדול ללא חלוקה לאזורים. בצפון יש הרבה בעלי מקצוע שמתמחים בהתקנת דלתות גם מהסוג הזה וכל הסוגים.
כמות התקנות דלתות הזזה בעיר צפון
במספרים4590405225135315540
באחוזים4%8%36%20%12%28%48%
2004200520062007200820092010

דלתות הזזה בצפון, דלת הזזה צפון כיום בצפון , יש מבחר רב של חברות העוסקות בדלתות אלה. קיימים מספר סוגי אגפים נגררים כאשר האלטרנטיבה הבסיסית הנם אגפים מלוחות זכוכית ללא מסגרת המכונים ALL GLASS (או דלת סידורית). כמו כן קיימות מערכות פרופילים ייעודיות החל מפרופילים "דקים " בעלי חזית צרה ואלגנטית ועד לפרופילים מסיבים לעומס רב.

היתרון של דלתות הזזה שהן שופעות בעיצובים שונים, טכניקות מתקדמות לפתיחה וסגירה כדלתות כיס הנפתחות לתוך הקיר או אלו המתאחדות למישור אחד עם הקיר ובמבחר גוונים אטרקטיבי עם עיטורים או נטולים. דלתות הזזה מושלמות למטבחים שמרניים שהינם תחומים, לחדרי ארונות, חדרי ילדים ולמעשה לכל חלל אפשרי. כמעט כל מומחה לדלתות בצפון יספר לכם על היתרונות של סוג זה של דלתות.
מספר דלתות שנמכרו בערים השונות
עירכל הסוגיםדלתות הזזהדלתות הזזה באחוזים
צפון93127.56%
קרית ביאליק117369.72%
פרדס חנה1052412.96%
קצרין1426110.8%
קרית חיים931212.96%
נצרת עילית117369.72%
תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
טלפון*
מוצרים במבצע ענקית!!!
תפריט
סוגי דלתות
דלתות בצפון הארץ
דלתות בצפון
דלתות בעפולה
דלתות בעכו
דלתות בכרמיאל
דלתות במגדל העמק
דלתות בנהריה
דלתות במטולה
דלתות בנצרת
דלתות בנצרת עילית
דלתות בצפת
דלתות בקצרין
דלתות בקרית אתא
דלתות בקרית ביאליק
דלתות בקרית מוצקין
דלתות בקרית שמונה
דלתות בראש פינה
דלתות בבית שאן
דלתות בזכרון יעקב
דלתות בחדרה
דלתות בחיפה
דלתות בטירת הכרמל
דלתות ביקנעם עילית
דלתות בקרית ים
דלתות בקרית חיים
דלתות ברמת ישי
דלתות בעתלית
דלתות בפרדס חנה
דלתות במגדל
דלתות בכפר תבור
דלתות בטבריה
דלתות במרכז הארץ
דלתות בדרום הארץ
גלריית תמונות
פרזול לדלתות
דלת, דלתות. כל סוגי דלתות באתר אחד. דלתות במבצע. מבחר ענק, מדלתות יוקרה עד פשוטות וזולות
RSS
בתחומים הבאים: