עמוד ראשיאודותמפהצור קשר
דלתות עץ אורן בדרום, דלת עץ אורן דרום
קטגוריהדלתות בדרום הארץדלתות בדרום, דלת דרום
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!
שם* טלפון*

דרום לאחר הכריתה העץ מתייבש במהירות ונוח לעיבוד במנסרות ונגריות. ככלל העץ נוח להדבקה, ליטוש וצבע, אך יש לציין כי העץ פחות טוב למסמור והברגה שכן בגלל רכותו הוא משתחרר מאחיזת הברגים לאחר תקופה מסוימת (כמה שנים). בדרום יש מספיק מקצוענים, שיודעים לתחזק בצורה נכונה את סוג דלתות זה. .כמו כן, יש לקחת בחשבון כי בשל היותו עץ רך, ריהוט העשוי מעץ אורן חשוף יותר לפגיעות בצבע ובפני המשטח. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי זהו העץ הנפוץ ביותר בעולם,וזאת בשל העובדה שהוא עונה על כלל הצרכים של תעשיית העץ העולמית.
כמות התקנות דלתות עץ אורן בעיר דרום
במספרים50100100150200300350
באחוזים5%10%10%15%20%30%35%
2004200520062007200820092010

דלתות עץ אורן בדרום, דלת עץ אורן דרום יש לקחת בחשבון שעץ אורן לכלעצמו, בהיותו עץ רך- יכול גם להקשות על תהליך היצירה. זאת אחת הסיבות ששימוש רב במסמרים וברגים חמטרת חיבור או קיבוע העץ -עשוי להוות בעיה. ברגים ומסמרים נוטים להתרופף ועלולים לפגוע בחוזק המוצר. פעם, בחברות בדרום לא ידעו על חסרונות הנוספים. כמו כן, קיימים חסרונות נוספים לדלתות עץ אורן כמו: א. מחיר גבוה. ב. עיוות של העץ - עץ טבעי הוא עץ "נושם" והוא מתרחב ומתכווץ בהתאם לאקלים, טמפרטורה, קרינת UV, לחות וכו'. ניתן ל"תקן" תכונה זו על ידי שימוש בחומרים שונים כגון : צבע, שמן, סילרים ועוד. ברהיטים תכונה זו יכולה להיות בעייתית בעיקר בדלתות, חיבורים זוויתיים וכו'. ג. פיצול העץ - עץ טבעי מאותן תכונות המצוינות בסעיף הקודם עלול גם להתבקע. ד. תכונות טבעיות של העץ - הפרשה של שרף, "עיניים" הנפרדות מהעץ (אופייני לאורן - עץ) ועוד תכונות. ייצורו של העץ אורן התעשייתי בא, במקור, לענות על החסרונות שבשימוש העץ הטבעי. העץ התעשייתי מנצל את העץ החי עד תום, מכיוון שניתן לייצר לוחות עץ גם מנסורת, שבבים ושאריות עץ. עובדה זו גורמת להוזלה של לבידים תעשייתיים למרות שתהליך ייצורם מורכב יותר.חלק מהלוחות התעשייתיים אינם מתפצלים, מתבקעים או מתעוותים.

שימוש בעץ אורן אשר גדל בחקלאות מיוחדת לצרכי הבניה. בחברות בדרום משתמשים אך ורק בעץ אורן גם בשלד המבנה עם הקפדה על דרישות ותקנים. עמידה קפדנית בלוחות זמנים.החשוב לנו מכל זה לתת ללקוח יחס אישי וליווי מקצועי בכל תהליך הבנייה, וכמובן מקצוענות הצוות וניסיון רב שנצבר לאורך השנים. בדרום יש מבחר רב של בעלי מקצוע שמתמחים בהתקנת דלתות מהסוג הזה.
מספר דלתות שנמכרו בערים השונות
עירכל הסוגיםדלתות עץ אורןדלתות עץ אורן באחוזים
דרום95149.45%
אילת1224112.15%
אשקלון1082716.2%
קרית גת1496813.5%
אשדוד951416.2%
רחובות1224112.15%
תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
טלפון*
מוצרים במבצע ענקית!!!
תפריט
סוגי דלתות
דלתות בצפון הארץ
דלתות במרכז הארץ
דלתות בדרום הארץ
דלתות בדרום
דלתות באשקלון
דלתות בבאר שבע
דלתות בירושלים
דלתות בקרית גת
דלתות בשדרות
דלתות בערד
דלתות באילת
דלתות ברחובות
דלתות באשדוד
גלריית תמונות
פרזול לדלתות
דלת, דלתות. כל סוגי דלתות באתר אחד. דלתות במבצע. מבחר ענק, מדלתות יוקרה עד פשוטות וזולות
RSS
בתחומים הבאים: