עמוד ראשיאודותמפהצור קשר
דלתות עץ אורן במרכז, דלת עץ אורן מרכז
קטגוריהדלתות במרכז הארץדלתות במרכז, דלת מרכז
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!
שם* טלפון*

מרכז אל מול עצים אחרים, עץ אורן הינו בעל מספר יתרונות בולטים.ראשית, זהו עץ רך, וכפועל יוצא מכך זהו עץ נוח לעיבוד ולעבודה. סיבי עץ האורן פחות צפופים מסיבים של עצים אחרים, מה שמקנה לקורות עץ אורן גמישות מסוימת.כמו כן, עץ האורן מותאם באופן מושלם לאקלים האזורי, ולכן אין צורך להשקיע משאבים רבים ביערות האורן המלאכותיים בארץ וגם לידמרכז. היות וניתן לגדלו בקלות, ישנה אספקה מהירה וקלה של האורן כחומר גלם, ללא צורך בייבוא.יתרון נוסף שתמיד נלקח בחשבון הוא כמובן מחירו של עץ האורן. מחיר עץ אורן הינו נמוך באופן יחסי לסוגים אחרים של עץ מלא.
כמות התקנות דלתות עץ אורן בעיר מרכז
במספרים55110495275165385660
באחוזים6%12%54%30%18%42%72%
2004200520062007200820092010

דלתות עץ אורן במרכז, דלת עץ אורן מרכז "דלתות עץ אורן" מיובאות מאיטליה. עשויות מהחומר הידוע בשם אמ.די.אף. MDF . יש גם קולקצית פורמיקה- הקולקציה של דלתות בעיר מרכז העשויות בשילוב חומר הפורמיקה. קולקצית הייחודיים - כוללת דגמים ייחודיים בדומה מעט לקולקצית הדלתות המעוצבות של דלתות עץ אורן.קטלוג דלתות כניסה- דלתות כניסה מעוצבות מבית דלתות עץ אורן.

יש לקחת בחשבון שעץ אורן לכלעצמו, בהיותו עץ רך- יכול גם להקשות על תהליך היצירה. זאת אחת הסיבות ששימוש רב במסמרים וברגים חמטרת חיבור או קיבוע העץ -עשוי להוות בעיה. ברגים ומסמרים נוטים להתרופף ועלולים לפגוע בחוזק המוצר. פעם, בחברות במרכז לא ידעו על חסרונות הנוספים. כמו כן, קיימים חסרונות נוספים לדלתות עץ אורן כמו: א. מחיר גבוה. ב. עיוות של העץ - עץ טבעי הוא עץ "נושם" והוא מתרחב ומתכווץ בהתאם לאקלים, טמפרטורה, קרינת UV, לחות וכו'. ניתן ל"תקן" תכונה זו על ידי שימוש בחומרים שונים כגון : צבע, שמן, סילרים ועוד. ברהיטים תכונה זו יכולה להיות בעייתית בעיקר בדלתות, חיבורים זוויתיים וכו'. ג. פיצול העץ - עץ טבעי מאותן תכונות המצוינות בסעיף הקודם עלול גם להתבקע. ד. תכונות טבעיות של העץ - הפרשה של שרף, "עיניים" הנפרדות מהעץ (אופייני לאורן - עץ) ועוד תכונות. ייצורו של העץ אורן התעשייתי בא, במקור, לענות על החסרונות שבשימוש העץ הטבעי. העץ התעשייתי מנצל את העץ החי עד תום, מכיוון שניתן לייצר לוחות עץ גם מנסורת, שבבים ושאריות עץ. עובדה זו גורמת להוזלה של לבידים תעשייתיים למרות שתהליך ייצורם מורכב יותר.חלק מהלוחות התעשייתיים אינם מתפצלים, מתבקעים או מתעוותים.
מספר דלתות שנמכרו בערים השונות
עירכל הסוגיםדלתות עץ אורןדלתות עץ אורן באחוזים
מרכז961511.34%
בני ברק1264514.58%
סביון1113019.44%
פתח תקווה1557416.2%
קרית אונו961519.44%
רעננה1264514.58%
תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
טלפון*
מוצרים במבצע ענקית!!!
תפריט
סוגי דלתות
דלתות בצפון הארץ
דלתות במרכז הארץ
דלתות במרכז
דלתות באור יהודה
דלתות באזור
דלתות באריאל
דלתות בבני ברק
דלתות בבנימינה
דלתות בבת ים
דלתות בגבעתיים
דלתות בהוד השרון
דלתות בהרצליה
דלתות בחולון
דלתות ביפו
דלתות בכפר סבא
דלתות בכפר שמריהו
דלתות בלוד
דלתות במודיעין
דלתות בנתניה
דלתות בפתח תקווה
דלתות בקיסריה
דלתות בקרית אונו
דלתות בסביון
דלתות בראשון לציון
דלתות ברמלה
דלתות ברמת אפעל
דלתות ברמת השרון
דלתות ברמת גן
דלתות ברעננה
דלתות בתל אביב
דלתות בדרום הארץ
גלריית תמונות
פרזול לדלתות
דלת, דלתות. כל סוגי דלתות באתר אחד. דלתות במבצע. מבחר ענק, מדלתות יוקרה עד פשוטות וזולות
RSS
בתחומים הבאים: